.lab

Čas čítania: < 1 min

.galérka

Jednoduchá galerka, obsahuje všetky publikované fotogalérie z FB Starý Martin, slúži na rýchle dohľadanie konkrétnej fotografie. Možno bude obsahovať mapu s presným miestom, na preklik.
Hotové – 100%.

.ar apka

Mobilná aplikácia využivajúca Augmented Reality (rozšírená realita), pomocou ktorej sa budú dať prezerať fotografie ako 2D objekty priamo na mieste, kde bola fotka vyhotovená. Aplikácia bude využívať fotoaparát na realtime zobrazovanie prostredia, do ktorého vsadí fotografiu.
Hotové – 0%.

.vtedy.dnes

Samostatná podstránka s historickými fotografiami spolu s aktuálnym záberom. Demo.
Hotové: 50%.

.2.5D parallax fotografie

Animované videá zo statických fotografií. Niektoré nájdeš na FB stránke v sekcií videá.

.merch

merch pre komunitu, free poštovné, doručovanie do 24h, dronom, atď. Nejaké info v blogu.

.chatbot

Chatbot na FB stránke mi ako adminovi uľahčuje komunikáciu s followermi, kedže 80% taskov sú dopyty na konkrétnu fotografiu, či zaslanie novej fotografie. Chatbot usera navedie buď na galerku, kde môže hľadať podľa kľúčovych slov alebo poradí ako a kam má zaslať fotografiu. Z dlhej chvíle sa s ním dá aj pokecať, reaguje na kľúčové frázy, slová.

3D modely budov

3D modely známych budov v Martine, z dronu. http://3dmodely.starymartin.sk/

.tools

blbec.online, brand24, manychat (pro), slack, trello, wp, google analytics, FB ads, FB pixel, FB analytics, Gmetrix, Google Speed

.content & people

Zaujímavý obsah (FB) – rôzne ozvučené animované historické fotografie Martina, 3D fotografie, nechávam kreativitu plynúť. Komunikujem s followermi. Aj osobne:)